ریزجلبک ها را از کجا باید خرید؟

خرید ریزجلبک : ریزجلبک ها زیرمجموعه موجودات میکروسکوپی قرار دارند که در رنگ ها و اشکال مختلفی در دریاها ، دریاچه ها و .. یافت می شوند. ویژگی های منحصر به فرد این موجودات باعث شده انسان نیز نگاه ویژه ای به ریزجلبک ها داشته باشد و از آن ها در صنایع مختلف استفاده کند.، چراکه تولید و پرورش ریزجلبک ها پیچیدگی خاصی ندارد، مقرون به صرفه است و با محیط زیست سازگاری دارد و نیاز های غذایی جمعیت زیادی از دام، طیور و انسان را می توانند تامین کنند.

به طور مثال جلبک اسپیرولینا و کلرلا به دلیل داشتن پروتئین، انتی اکسیدان و ویتامین های مختلف در صنایع غذایی و آرایشی اهمیت ویژه پیدا کرده است و علاقه مندان بسیاری را به سمت تولید و پرورش این ریزجلبک ها سوق داده است. ریزجلبک هماتوکوکوس که به دلیل رنگدانه آستاگزانتین معروف شده، از جلبک های خاص و پرکاربرد است که در ایران نیز تحقیقات متعددی درباره این ریزجلبک در حال انجام است. ریزجلبک دونیلا که ساکن آب شور نیز هست، به دلیل داشتن بتاکروتن و روغن در صنایع غذایی کاربرد دارد.

خرید ریزجلبک
خرید ریزجلبک

ریزجلبک کلامیدوموناس به عنوان مدل ژنتیکی در تحقیقات علمی روی ریزجلبک ها استفاده می شود. پشت این کاردبردهای متنوع، تحقیقات بسیاری است که توسط محققان از سال ها قبل شروع شده و در حال پیشرفت و تکامل است، و جهان را به سمت استفاده از ریزجلبک ها در زمینه های گوناگون هدایت می کند. در همین راستا بانک ها یا کلسیون ریزجلبک ها شکل گرفته اند تا نیاز محققان و صنعت گران را رفع کنند. بانک جلبک آلگی پرشیا نیز کلکسیونی از ریزجلبک ها با تنوع بالا گرد هم آورده تا مشتریان گونه ی مورد نظر خود و هر انچه برا پرورش جلبک ها نیاز دارند، را خریداری کنند. همچنین در کنار خرید ریزجلبک می توانند از مشاورین ما در زمینه کشت و پرورش جلبک استفاده نمایند.

برای خرید ریز جلبک می توانید از بخش فروشگاه  ریزجلبک ما دیدن کنید

, , , ,

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست