فروش پودر ریزجلبک

فروش پودر ریزجلبک  : فروش محصولات بر پایه جلبک در سال های اخیر در ایران و جهان بسیار رونق پیدا کرده است. استفاده از پروتئین و مکمل های غذایی با منشا غیر حیوانی و طبیعی  طرفداران بسیاری دارد و در فروشگاه های ارگانیک و داروخانه ها دیده می شوند. همچنین ریزجلبک ها سرعت رشد بالایی دارند و تولید آنها مقرون و به صرفه است.

به همین دلیل شرکت هایی در تلاش اند تا منابع پروتئینی و چربی را با استفاده از جلبک ها تولید و به صورت محصول ارائه کنند. محصولات بر پایه جلبک در شکل های گوناگون مانند خمیر، پودر و روغن به فروش می رسد. ریزجلبک ها به دلیل تنوع بالا، خواص متعددی دارند که باعث کاربرد های مختلف نیز می شود. پودر ریزجلبک ها مانند پودر جلبک اسپیرولینا و کلرلا به دلیل داشتن خواص تغذیه ای مانند پروتئین، آهن، انتی اکسیدان و املاح معدنی به عنوان مکمل غذایی انسان استفاده می شود.

پودر ریزجلبک ها بر اساس روش تولید و فراوری دارای کیفیت های مختلفی است که باعث می شود این پودرها در گریدها یا سطوح کیفیت متفاوت در بازار وجود داشته باشد و کاربردهای مختلفی پیدا کنند. به طور مثال پودر اسپیرولینا با گرید انسانی دارای مقدار پروتئین بالا بوده و طعم و بوی کمی دارد و همچنین دارای مجوزهای غذایی است. در نتیجه برای مصارف خوراکی انسان مانند مکمل غذایی استفاده می شود. گرید پایین تر برای مصارف ارایشی و بهداشتی استفاده شده و گرید دیگر برای مصارف غذایی دام و طیور و آبزیان کاربرد دارد. امروزه تامین خوراک دام و آبزیان با قیمت مناسب و غنی شده، یکی از دغدغه های دامداری ها و آبزی پروری ها شده است. پودر جلبک ها به دلیل داشتن پروتئین و املاح بالا و اسید های چرب امگا 3 باعث پرورش بهینه دام و آبزیان می شود.

یکی از محصولات بر پایه جلبک رنگدانه های منحصر به فرد ریزجلبک ها هاست که خواص شگفت انگیزی دارند. رنگدانه ها به طور کلی به دلیل داشتن گروه های هیدروکسیل خاصیت انتی اکسیدانی دارند که باعث اثرات ضد سرطانی، ضد پیری و جوانسازی، ضد التهاب می شود. از رنگدانه های جلبکی می توان به آستاگزانتین، فایکوسیانین، بتاکاروتن اشاره کرد که همگی در آلگی پرشیا به صورت پودر عرضه می شود.

آستاگزانتین که پادشاه آنتی اکسیدان ها است، بیشترین اثر ضد پیری را دارد و می توان آن را اکسیر جوانی نام گذاری کرد. پودر فایکوسیانین یا اسپیرولینا آبی در افزایش سیستم ایمنی نقش به سزایی دارد. بتاکاروتن با رنگ نارنجی باعث جلوگیری از الزایمر و حفظ سلامتی پوست می شود. این رنگدانه ها هم به صورت خالص، هم برای رنگدهی طبیعی به مواد غذایی استفاده می شود.

فروش پودر ریزجلبک
فروش پودر ریزجلبک

خرید انواع پودر ریزجلبک  ها از آلگی پرشیا

بانک جلبک آلگی پرشیا در کنار کشت و پرورش جلبک ها، در استخراج ترکیبات موثره مانند رنگدانه ها، اسیدهای چرب و فراوری جلبک ها به شکل پودر، روغن، خمیر مشغول به فعالیت است و در همین راستا مقالات و اختراعاتی را ثبت کرده است. پودر ریزجلبک هایی همانند اسپیرولینا، کلرلا، هماتوکوکوس، نانوکلروپسیس و … را می توانید از فروشگاه بانک جلبک آلگی پرشیا خریداری فرمائید.

, ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست